Jälgi meid

UUDISED

Kärdlas algavad tasuta võrkpallitreeningud lastele

EVF
Eesti võrkpalli liit alustab 29. juunil terve suvi vältavate tasuta treeningutega “Võrkpallisuvi 2021” lastele. Treeningud kestavad 29. juunist kuni 31. augustini 17 omavalitsuses üle Eesti, koostöös Hiiumaa vallaga ka Kärdlas. Treeningud on mõeldud 9–14aastastele lastele, kellele võrkpallimäng kas juba meeldib või ka neile, kes alles tahavad sellega tutvust teha.

Kärdlas toimuvad treeningud Ülari Kaibaldi juhendamisel teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16–17.30 Kärdla volleväljakutel. Rohkem teavet saab Ülari Kaibaldi telefonil 5051 709 või meiliaadressil ylarikaibald@gmail.com

Võrkpalliliidu noortetöö arendusjuht Rando Soome ütles, et “Võrkpallisuvi 2021” on heaks sissejuhatuseks 1.–9. septembrini Tallinnas Saku suurhallis toimuvale EM finaalturniirile, millel osaleb ka Eesti koondis. “Loodetavasti leiavad suviti võrkpallitrennides osalevad lapsed ka sügisel tee oma kodukoha lähedal olevatesse treeningrühmadesse. Lisaks on see suurepärane võimalus maale vanaema juurde minnes osaleda seal ka kohaliku valla treeningutel,” ütles Soome. Liidu eesmärk on tasuta treeningutega innustada lapsi ka suvel liikuma ja võrkpalliga lähemat tutvust tegema.

Suvetreeningutes osalevad vallad saavad projekti ühelt toetajalt, Swedbankilt kingituseks kvaliteetseid võrkpalle ning treeninguid külastavad Eesti tippmängijad ning EMi maskott Ace.

Kokku toimuvad üle Eesti treeningud 17 omavalitsuses – Tallinnas, Jõgeva vallas, Viljandis, Võrus, Võru vallas, Tartus, Tartu vallas, Kambja vallas, Nõo vallas, Rakveres, Rakvere vallas, Haljala vallas, Kadrina vallas, Hiiumaa vallas, Saaremaa vallas, Elva vallas ja Viimsi vallas.

Toimetaja HARDA ROOSNA

Veel lugemist: