Jälgi meid

UUDISED

Vallavanem tuleb korraks tööle tagasi

Hiiumaa vald
Eelmisel nädalal teatas Hiiumaa vallavanema asendaja Toomas Rõhu, et võtab vastutuse juhtimisvigade eest ja lahkub ametist.
SDE fraktsioonil ilmselt ei õnnestunud nii kiiresti valla­vanemale uut asendajat leida, sest eilsest katkestas vallavalitsus vallavanema Reili Ranna lapsehoolduspuhkuse.
“Katkestan puhkuse uue asendaja leidmiseni, eesmärk on selle protsessiga jõuda sihile septembri jooksul,” ütles Rand eile Hiiu Lehele.
Reili Rand sünnitas tänavu 24. jaanuaril tütre Friida. Mullu oktoobris otsis valla­vanem endale asendajat konkursil. Novembris valis ta nelja kandidaadi seast asendajaks kogenud Tõstamaa vallavanema Toomas Rõhu, kes asus tööle 1. jaanuarist.

Veel lugemist:

JUHTKIRI

Peale pausi on meil nüüd, enam kui kuu aega peale valimisi, töölaua taga uus vallavoli­kogu. Meenutagem, et esimene Hiiumaa valla­volikogu pidas 2017. aastal esimese...

UUDISED

Eilsest, 1. juulist täidab Kõrgessaare osavalla vanema kohuseid Pühalepa osavalla vanem Liili Eller. Vallavalitsuse teatel toetas Kõrgessaare osavallakogu üksmeelselt ettepanekut, et Eller täidab ka...