Jälgi meid

UUDISED

Motosportlastel kolm “pilli” juures

MTÜ Hiiumaa Motoharidus sai märtsis kätte kolm uut kauaoodatud Honda CRF125 mootorratast. Rattad soetati kaasava eelarve idee võitjale eraldatud 10 000 euro eest ning ühing investeeris selle nii mototehnika uuendamisse kui ka varustuse soetamiseks.

Ühingu liige Jaanika Küttim ütles, et nüüd on neil kokku kuus mootorratast, millega saab lastele korraldada kvaliteetsemaid ja intensiivsemaid treeninguid. Klubi uued mootor rattad sobivad 145–170 cm pikkusele sõitjale. Esimesed treeningud on Honda CRF125ga juba tehtud, mootorrattad on väga hea juhitavusega, lisaks palju ökonoomsemad.

Küttim ütles, et huvi mototreeningute vastu ja nõudlus klubi mootorrataste järgi on väga suur – praegu käib trennis juba 34 last. Neist 21 kasutab treeningutel klubi mootorrattaid, 13 sõitjal on juba soetatud omaenda isiklik mootorratas, millega treeningutest osa võtta.

“Suur aitäh Hiiumaa inimestele, kes usuvad ja toetavad meie tegevust, väärtustavad lastele pühendatud kvaliteetse ajaveetmise võimaluse loomist,” tänas Jaanika Küttim kõiki toetajaid.

HARDA ROOSNA

Veel lugemist: