Connect with us

Uudised

Lennuliinil jätkab ajutiselt Diamond Sky

Foto: Mariin Vanaselja.
Diamond Sky OÜ 33kohaline lennuk jätkab Tallinn-Kärdla-Tallinn liinil teenindamist ja piletimüük on nüüd avatud.
Esmaspäevast hakkab kehtima uus ajutine leping Diamond Sky ja Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi vahel, mis on sõlmitud kuni seitsmeks kuuks. Senine leping, millega ettevõte 28. jaanuaril Hiiumaa teenindamist alustas, lõpeb pühapäeval 27. augustil. Kuna riigi otsus järgmise perioodi lennuvedaja leidmiseks on jätkuvalt vaidlustatud, viidi läbi otsepakkumised ja parima pakkumise tegi Diamond Sky OÜ.
Alates esmaspäevast väljuvate lendude piletimüük on nüüd avatud ja pühapäeval 27. augustil toimub Tallinn-Kärdla lennuliinil ka lisareis. Lennuk väljub Tallinnast kl 15 ja Kärdlast kl 16. Õhureis kestab 30 minutit ja ühe suuna pilet maksab 25 eurot.
Piletimüük on avatud Diamond Sky kodulehel www.eestilennud.ee. Samuti saab pileteid osta Kärdla lennujaama kassast ning Kärdla bussijaamast. Õhtune põhireis Kärdlast kl 18 on välja müüdud. Lisareisiks on käigus tasuta maakonnaliini buss, mis väljub Kärdla bussijaamast kell 15.10 ja sõidab marsruudil Kärdla bussijaam-Keskväljak-Padu-Linnumäe-Lennujaam.
Kärdla ja Kuressaare lennuliini hange vedaja leidmiseks jätkub, hanke otsus on vaidlustatud riigihangete vaidlustuskomisjonis. Lennuühenduse katkematuks jätkumiseks sõlmiti vaidluste lõppemiseni Kärdla liini jaks ajutine otseleping. Eeldades septembris vaidlustuskomisjoni otsust hanke tulemuse osas, on piletimüük avatud esialgu septembri lõpuni.

Veel lugemist:

Uudised

Kärdla sadamas peetaval merenodi laadal saab osta nii paate, purjeid, riideid kui ka ajaloolist merekraami. Laat kestab sadamas kella 17-ni.

Uudised

Aktiivse saunateemalise tegevuse eest andis Eesti Maaturismi Ühing andis neljapäeval Saaremaal peetud turismikonverentsil Hiiumaale üle saunapealinna tiitli. Eesti Maaturismi ühingu poolt veetava üle-eestilise sauna-aasta...

sport

Reedel peeti Kärdlas traditsiooniline heategevuslik teatejooks, millega toetati Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu liikumisvõime kaotanud lapsi.  Aastast 2008 peetud jooksul oli seekord 13 500...

Kultuur

Kärdla keskväljaku kahes näituseruumis on septembri lõpuni avatud Rahvusvahelise Kunsti Laboratooriumi nime alla koonduva professionaalsete kunstnike rühmituse näitus. Kalli Sein