Jälgi meid

UUDISED

AVAMINE 22. MAI | Kõpu suvepood avab peagi uksed

Paar kuud kestnud remonditööde järel on Kõpu suvepood avamiseks valmis. Coop Hiiumaa juhataja Kaja Antons ütles, et kauplus plaanitakse avada kolmapäeval, 22. mail. Müüjatena hakkavad kaupluses tööle Asta Šukis ja Kaja Ojala. Pood on suvehooajal avatud iga päev, ka pühapäeviti kella 10–18ni.

Lepingu Kõpu õigeusu kirik-koolimaja ruumide kasutamiseks sõlmis Hiiumaa Tarbijate Ühistu esialgu kolmeks aastaks. 

HTÜ

Sama hoone saalideosas on avalikus kasutuses Kõpu rahvamaja ruumid. Eesti apostliku õigeusu kirikule (EAÕK) kuuluva hoone taastas ja seda haldab MTÜ Kõpu piirkonna arendusselts Valguskiir. 

Veel lugemist:

ARVAMUS

Mais ilmus Müürilehes pikk ja palju tähelepanu köitnud intervjuu Marju Lauristiniga. Sealt jäi kõlama, et emeriitprofessor oli end leidnud auditooriumist koos tudengitega, kel polnud...

GALERIID

23. juunil oli mitmeid jaanitulesid üle Hiiumaal. Allolevas galeriis on mõned jäädvustused Sõrult, Kassarist ja Hellamaalt.

GALERIID

President Alar Karise Võidupüha paraadil Narvas süüdatud võidutuli jõudis Hiiumaale. Tule tõid naiskodukaitsja Anne Kaasik ja kaitseliitlane Rene Heinmets. 

GALERIID

Orjaku sadamas kostitati  laupäeval hiidlasi ja Hiiumaa külalisi kohaliku söögi- ja joogikraamiga ning kohalike väiketootjate laada- ja uudistoodetega. Oma tooteid pakkusid ka külalised mere...