Jälgi meid
Stihl reklaam 5.12-12.12

UUDISED

MÜÜGIS | Lavendlitalu otsib uusi omanikke

Tubala külas tegutseva Lavendlitalu omanikud Birthe ja Taavi Liivandi soovivad rohkem panustada lastele ja igapäeva tööle ning otsivad elujõulisele ettevõttele omanikke, kes uue käigu sisse paneks.

Sotsiaalmeedias tehtud postitus algab sõnadega, et kuulujuttude vältimiseks antakse veidi laiem selgitus, miks talule uusi omanikke otsitakse. Talu hinnaks on 450 000 eurot.

Veel lugemist:

SPORT

KK Askus Jetoili / Hiiumaa Spordikooli U16 korvpallimeeskond osales nädalavahetusel Riias Balti korvpalliliiga BBBL mängudel, naastes viiest kohtumisest kolme võiduga.

LOODUS

Kõpu külas kasvab puuvõõrik (Viscum album). Ning mis oleks veel paslikum kui just nimelt jõulukuul see klassikaline Lääne-Euroopa jõulutaim iseoma silmaga üle kaeda.

UUDISED

Juba jaanuarist saab Hiiumaa Gümnaasiumis õppida Eesti ühe innovaatilisema IT-kooli praktilistel programmeerimise ja veebiarenduse kursustel.

UUDISED

12. detsembril Gustav Ernesaksa 117. sünniaastapäeval, teatas Eesti Rahvuskultuuri Fondi Gustav Ernesaksa allfondi nõukogu fondi stipendiumide laureaadid.