Jälgi meid

UUDISED

Orienteerujatele mandrilt häid tulemusi

Foto: Anu Saue. Miina Kesküla sai kahe päeva kokkuvõttes võidu N10 nöörirajal.
Hiiumaa orienteerujad käisid 15.-16. juunil VSÜ Kalev kahepäevasel võistlusel Lääne-Virumaal, mis on vanim jätkuvalt toimuv orienteerumisvõistlus Eestis. Ühtlasi on see ka üks suuremaid Eesti orienteerumisvõistlusi. Tegemist on orienteerujatele seni avastamata maastikuga. Rajad kulgesid 90% ulatuses metsas, kus radu ja teid oli vähe.

Osalejaid oli Eestist ja naaberriikidest (Soomest, Rootsist, Lätist, Leedust ja mujalt, kokku erinevates võistlusklassides üle 350, Hiiumaalt olime võistlemas üheksakesi, neist noori kuus.

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.