Connect with us

Liikumisaasta

Hiiumaad on tabanud tennisebuum

Foto: Kaja Hiis-Rinne: Noore treeneri Liisi Maari tulemine Hiiumaale sai suuresti võimalikuks tänu uuele tennisehallile.
Uued tribüünid, uus hall, uus treener, uus rekord – Hiiumaa tenniseklubil läheb hästi. Kas paremini kui kunagi varem, ei saa öelda. Aga trennis käijaid on igatahes mitu korda rohkem kui kaks aastat tagasi.

Lapsi käib Kärdlas tennisetrennis varasema 35 asemel nüüd 80 ringis, ütleb Hiiumaa tenniseklubi juht Tanel Malk. “See hüpe on saanud toimuda ainult tänu tennisehallile,” ütleb ta ja loetleb tegureid, mis kõik selles võrrandis on üksteist mõjutanud. Kõigepealt tegi tennisehall võimalikuks aastaringse ja igapäevase treenimise, mis omakorda tegi võimalikuks treenerile täiskohaga töö pakkumise ning see on toonud juurde tennisehuvilisi nii laste kui täiskasvanute seas.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Teema

Hiiumaa muuseumi kauaoodatud pärandihoidla projekt pandi riiklikus rahapuuduses pausile ning muuseumi vara peab edaspidigi hoiul olema nõuetele mittevastavates tingimustes.  Hiiumaa muuseumi uue varahoidla vajadus...