Jälgi meid

Uudised

GALERII | Kogukonnaprojekti raames sündis Palade lasteaeda paljajalurada

Haapsalu Kutsehariduskeskuse IT-nooremspetsialistide eriala õpilased võtsid ette reisi Hiiumaale, et kogukonnatundide raames anda midagi Palade koolile. 

Tegu on osaga õpilaste õppekavast ning selle eesmärgiks ei ole mitte ainult kogukonnaprojekt õppekava täitmisene, vaid ka kursuse ühtsuse kasvatamine.

Kui koolis koos mõeldi, mida siis kogukonnale teha võiks, pakkus Keiti Kõmmus välja idee, et miks mitte teha seda Hiiumaal, Paladel. 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.