Jälgi meid

GALERIID

GALERII | Hiiumaa rattasõidul osales ligi 300 inimest

Hiiumaa rattanädalavahetus koosnes kahest üritusest – Emmaste öösõit ja Paluküla rattasõit. Hiidlastest olid Emmastes kiireimad Alari Remmelg ja Anne-Mall Reinu, Palukülas Artur Poola ja Anne-Mall Reinu. 

Kahe päeva koondarvestuses, kus liideti mõlema päeva tulemused, saavutas Anne-Mall teise koha, meestest oli parim hiidlane Kaarel Niit.

Kahel päeval osales kokku 240 võistlejat ja 49 last. Korraldaja Liis Remmelg tõstis esile, et  Hiiumaa on avastatud ka tippratturite poolt, näiteks osales Tanel Kangert, kes üldarvestuses oli kolmas. 

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.