Jälgi meid

UUDISED

Noored võrkpallurid sõlmivad profilepinguid

erakogu
Eelmisel aastal Tallinnasse Audentese spordigümnaasiumi õppima siirdunud Hiiumaa võrkpalliklubi (VK) treener Ülari Kaibaldi kasvandikud teevad edusamme sõlmides profi­lepinguid nimekate meeskondadega.
Magnus Kallas liitus võrkpalli Schenker liigas mängiva Selver Tallinn meeskonnaga. Klubis temporündaja positsioonil mängiv Kallas alustas võrkpallitreeningutega kõigest kolm aastat tagasi. Praeguseks on ta juba jõudnud Eesti profispordis olulise verstapostini – elu esimese profilepingu sõlmimiseni kolmeks aastaks.
Stefan Kaibald, Markus Uuskari ja Robin Valting tegid oma kooliõpingutes kannapöörde siirdudes spordigümnaasiumist Tartusse õppima. Seda põhjusel, et Schenker liigas mängiv klubi, Bigbank Tartu pakkus kõigile kolmele võimaluse panna ennast proovile meistriliigas. Bigbank Tartu on võistkond, mis mullu tuli Pärnu VK järel Eesti meistrivõistlustel teiseks ning oli alistamatu ka Schenker liigas. Hiiumaa noored võrkpallurid saavad selles meeskonnas mängida kolm järgnevat aastat.
Stefan Kaibaldi ja Markus Uuskari jaoks ei ole tegemist esimese profilepinguga – teatavasti mängisid nad eelmisel aastal Rakvere VKs. Küll on esmakordselt profilepinguni jõudnud libero positsioonil mängiv Robin Valting.

Veel lugemist:

UUDISED

Võrkpall on võrratu! Seda teavad kõik, kes on osalenud Luguse võrkpalli jaaniturniiril, millel tänavu täitus esimene kümme. Igal aastal kogunevad huvilised jaanilaupäeva ennelõunal Luguse...

UUDISED

Credit24 Eesti meistri­võistluste finaalseeria võitis mängudega 2:0 Bigbank Tartu ja teenis pärast 2014. aastat taas meistritiitli, kirjutab Mariel Gregor veebilehel volley.ee Hiidlastel on põhjust...