Jälgi meid
Hiiumaa Köök ja pagar 8.12-20.12

PÄÄSTE

Korstnas süttis tahm

Pühapäeval, 5. veebruaril kutsuti päästjad Kärdlasse Valli tänavale, kus eramajas oli pärast toidu­tegemist tunda imelikku haisu. Päästjad tuvastasid küttekoldes tahmapõlengu, mis oli nende saabumise ajaks juba kustunud. Päästjad kontrollisid süsteemi üle ja edasist ohtu ei olnud, kuid keelasid kütmise kuni korstnapühkija tulekuni.

Veel lugemist:

UUDISED

Novembris registreeriti Hiiumaal kolme lapse sünd. Möödunud aasta novembris sündis saarel aga poole rohkem ehk kuus last.

POLITSEI

Nädala jooksul tegeles Hiiumaa politsei 21 korrarikkumise teatega. Juhtumid tõid kaasa viis väärteomenetlust, ühe kriminaalmenetluse ja kaksteist väljakutset, teatas Kärdla politseijaoskonna juht Moonika Raudsepp.

PÄÄSTE

Laupäeval käisid päästjad Pargi tänaval mahajäetud hoones kustutamas noorte põhjustatud tulekahju.

GALERIID

13. detsembril toimus Kärdlas Kultuurikeskuses Talvine Käsitöö- ja omatoodangu laat. Laadal sai osa võtta loosist, osta kinke ning samal ajal nautida kultuuriprogrammi.