Jälgi meid

Kiri saarelt

KIRI MUHUST | Tervitused, head hiidlased!

Pole suurem asi kirjakirjutaja olnud, mistõttu mõtlesin ikka natuke enne, kui teie kirjasõbraks hakkasin. Aga nii uhke tunne oleks ju Muhu saare peal eputada, et mina sain hiidlastele kirjutada. 

Pluss käisin teil mai esimesel nädalavahetusel külas. Siiani pole jõudnud tänada. Nii sai otsustatud, et kiri tuleb läkitada. Ja olgu see siis juba kutse eest – tulge suveks mulle Muhu saarele külla! 

Teie juures oli tõesti tore, ilm oli ka mõnusalt päikseline ja soe. Käisin poja korvpallivõistlustele kaasa elamas, kuid mängude vahel jõudsime sõbrannaga Kärdlat ning selle ümbrust avastada. Avastasime nii, et kannad villis. Jalutasime mööda aedlinna, metsaradasid ja mere ääres. Üllatusime, et Kärdlast võib leida mitmete eri riikide maitseid. Nii nautisimegi hommikul Kreeka ning õhtul Itaalia kööki. Hiiumaa on koduks imelistele maitsetele ja mul on veel nii palju avastamata! Pean kindlasti tagasi tulema. 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.