Jälgi meid

Uudised

VALIMISPÄEV | Valijad võtsid valimisi seekord tõsiselt

Kõrgessaare valimisjaoskonnas oli pühapäeval kahe varasemaga võrreldes inimesi rohkem. Kui 7. ja 8. juunil käis kummalgi päeval mõnikümmend valijat, siis pühapäeval sai esimese kolme tunniga 30 täis.

Euroopa parlamendi valimised 2024 Kõrgessaares | Foto Harda Roosna

Valimiskabiinis istub mees, kes pikalt-pikalt nimekirju uuris enne kui valiku tegi. Valimiskomisjoni esimees Leelo Sarapuu ütleb, et mõnel on valimiskabiinis läinud kauemgi, mõni on ka küsinud, keda ta valima peaks. Seda nõu valimiskomisjoni liikmed Elna Pähn ja Siiri Kruus neile muidugi anda ei saanud.

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.