Jälgi meid

sport

SPORT | Fänni nädalalõpp Askus Jetoil kossupoistega lumises Riias

Vasakult ees: Jesper Kalmus, Jürgen Saksakulm, Krister Naaber, Ekke Paivel, Markus Voolma, Joosep Luht Tagumine vasakult:Risto Merimaa, Oskar Lips, Priido Rõmmel, Robert Randmaa, Koit Kalmus
Lahutamatu osa spordist on fännid ja kui neid ei oleks, juhtuks see, mis karmimatel Covidi pandeemia aegadel juhtus. Erinevad pallivõlurid sibasid haudvaikuses mööda väljakuid, tribüünidel oli null inimest ja tasavägine matš nägi välja nagu igaõhtune lõppeva päeva ilmateade – olulise info saad kätte, aga erilist emotsiooni see ei tekita. Õnneks hetkel on tore, et fännid lastakse saali ja see tuleb ju ometigi ära kasutada.

Hiiumaa 14aastaste kossupoiste reis Lätti algas reede varahommikul 6.30 praamiga, sest varasel pealelõunal ootas ees esimene kohtumine. Kuigi ilm ei olnud reisimiseks kõige soosivam, siis meie tubli bussijuht Laura hoidis rooli kindlalt ning sõltumata Riia lumeuputusest, jõudsime õigeks ajaks mängupaika.

Veel lugemist:

Uudised

Vallavalitsusel kulub sel aastal õppepreemiateks üle 7000 euro, sest premeeritakse koguni ühtteist kuldmedaliga ja kuut hõbemedaliga gümnaasiumi lõpetanud õpilast.

Teema

Laupäeval Kärdla sadamas esmakordselt peetud vanade masinate väljanäitusele tõid huvilised rohkem kui 60 erinevat sõidukit, millega tihti igapäevaselt sõita ei raatsita. 

Uudised

Kolm kohalikku EKREga seotud volinikku on lahvatanud erakondlikus tülis valinud Helmete poole.

Loodus

Hiiumaa saab laias laastus tõmmata kaheks: valge lääs ja punane ida. Juttu ei tule aga muidugi mitte kommunistidest ega muust säärasest, vaid tolmpeadest.