Connect with us

SISUTURUNDUS

Millised on parimad mobiilsed lavad?

Oma järgmise ürituse jaoks lava valimisel soovid enne otsuse tegemist veenduda, et kaalud kõiki olulisi tegureid. Lava saab tõenäoliselt sinu sündmuse keskpunktiks, seega on valik ülioluline. Suurepärase mobiilse lava leiad endale näiteks https://tonro.ee/ veebilehelt ja siin on mõned näpunäited, mis aitavad sul valida parimat mobiilset lava.

Mis tüüpi üritusi sa korraldad?

Sündmuse tüüp aitab sul otsustada, millist tüüpi mobiilset lava sa vajad. Väiksemate privaatsete ürituste jaoks võiksid soovida midagi väiksemat. Võiksid siis valida mobiilsed lavad, mille puhul saab seda liigutada kiiresti sinna, kus lava võib vaja minna.

Kui suur on ürituse toimumise ala?

Ala suurus määrab ka selle, millise lava suuruse peaksid valima. Mida väiksem on ürituse toimumise ala, seda väiksem peab ka olema lava. Üritusel osalevate inimeste arv on samuti otsustava tähtsusega selleks, et otsustada, millist lava vajad. Seega võta parima mobiilse lava valimisel arvesse nii ürituse ala suurust, lava asukohta kui ka inimeste arvu nii laval kui publikus.

Kui paindliku paigaldusega lava sa vajad?

Soovid kasutada mobiilset lava, mille saad üles panna ja maha võtta, kus iganes soovid. Mobiilsed lavad on üldiselt paindlikud selle osas, milleks neid saab kasutada, kuidas neid kasutada ja kus neid saab kasutada.

Kui vastupidav peab lava olema?

Vastupidavus on üks neist asjadest, millele paljud lihtsalt ei mõtle. Nad ei mõtle sellele, et kas lava mahutab teatud hulga inimesi või kui need inimesed laval hüppavad, siis kas see peab ikka vastu?

Sa ei soovi ürituse korraldajana muretseda lava vastupidavuse pärast. See oleks suur ebaõnnestumine. Selle asemel tee endast kõik olenev, et varakult teada, kas mobiilne lava suudab vastu pidada kõigele, mida soovid ürituse ajal sellel laval toimumas näha.

Nüüd kui tead, kuidas valida endale parim mobiilne lava, mõtle läbi oma üritusega seotud soovid ja vajadusel suhtle professionaalidega. Nemad suudavad sulle anda vastuseid, millist lava sa täpselt vajad.

Veel lugemist:

Teema

Selle loo sõnum on, et poliitika ei pea olema räpane, kui sa ise seda ei ole. Ja vastupidi. Selle tõestuseks panin kirja kogu sündmuste...

Politsei

Möödunud nädalal politsei poolt alustatud kriminaalmenetlustest esimese puhul anti teada, et esmaspäeva päeval on Jausa külas sisse tungitud elumajja ja sealt varastatud video- ja...

Digileht

Hiiu Leht 16. aprillil Aivar Viidik räägib suu puhtaks! Karu tuli jälle kaamera ette Õpilased esitlesid säravaid ideid Koduhooldajatel uued sõiduriistad Digilehe saab tellida...

Uudised

Teisipäeval tagasiastumisest teatanud ja Riigikogusse naasva Madis Kallase asendusliige Reili Rand saab enda sõnul parlamendis jätkata. “Kuuldused, et Madis Kallase tagasiastumine tähendab minu Riigikogust...