Connect with us

SISUTURUNDUS

Millise jõulukingiga üllatada tänavu oma kallist meest?

© Studioroman via canva.com
Kust leida sobiv jõulukink mehele ja mida täpselt kinkida? Need on täiesti tavapärased küsimused, mis pühade eel võivad paljude pähe tekkida. Õnneks oleme meie selle peale juba mõelnud ja pannud sinu jaoks kokku soovitused, kuidas leida parim jõulukink mehele.

Kuidas leida jõulukink mehele, kes armastab nokitseda?

Kui sinu meestuttav, kallim, isa või vend, armastab ise käsitsi asju teha, siis ei tohiks sul olla suurt probleemi kingi valimisega. Ise asju tehes läheb vaja väga palju erinevaid tarvikuid ja tööriistasid. Toome sulle mõned välja, tutvu ja leia jõulukink mehele.

  • Multimeeter. Multimeeter on kasulik tarvik vahelduv- ja alalisvoolu mõõtmiseks. Samuti saab sellega mõõta takistust kui ka alalisvoolu voolukiirust. Multimeeter on kasulik kõikidele, kellel on vaja mõõta elektrilisi omadusi. 
  • Akutrelli komplekt. Sellega saab kokku mööbel, seina kardinapuu ja ehitatud ka omatehtud mööbel. Akutrell on asendamatu abiline kõikide majapidamistes, kus nokitsetakse.
  • Muud vajalikud vahendid. Kuna tööriistasid on palju ja mitmeid ei pruugi ise teadagi, tasub küsida oma meestuttava käest täpsemalt, milliseid ta vajab. Nii saab kinkida just need asjad, mis tal on puudu.

Muusikat armastavatele meestele

Ta on tõeline muusikagurmaan ja võib-olla ehk mängib ka ise mõnes bändis? Muusika on alati hea kingiidee ja selleks et sa leiaksid midagi eriti erilist, anname sulle kolm soovitust, mida muusikat armastavale mehele kinkida:

  • Vinüülimängija koos -plaatidega. Vinüülid on taas moes, seega kasuta võimalust ja soeta mõne hea muusiku vinüülplaadid ja lisaks ka vinüülimängija, et ta saaks hakata head muusikat nautima.
  • Raamat mõne muusiku elust ja loomingust. Leia tema lemmikmuusiku või mõne üle maailma tuntud legendi kohta kirjutatud raamat, mis annab hea ülevaate tema elust, loomingust ja mõtetest.
  • Kontserdipiletid heaks muusikaliseks naudinguks. Vaata, millised kontserdid lähiajal toimuvad ja osta sinna piletid endale ja temale. Veetke koos head aega ja nautige suurepärast muusikat.

Jõulukingid sportlikele meestele

Kui tema silmad paneb särama sport, siis tasuks kaaluda midagi, mis on selle valdkonnaga seotud. Lisaks sporditarvetele on võimalik teda üllatada ka palju muu põnevaga, nagu näiteks:

  • Piletid spordivõistlustele või -mängudele. Vaata erinevate spordimängude ja võistluste pileteid, mis on lähiajal saadaval ja kingi need temale. Kui sa ei soovi ise kaasa minna, võid teda üllatada kahe piletiga, et saaks võtta kaasa hea spordisõbra.
  • Toidulisandid ja vitamiinid. Sporti harrastavad mehed tarbivad lisaks juurde nii magneesiumi, D-vitamiini kui ka valku. Kui sa tead, mida tema tarvitab, kingi talle toidulisandite varu, et need oleksid juba mõneks ajaks olemas.
  • Massaažiseade. Kerge massaaž pärast treeningut või pikka tööpäeva aitab lõõgastada lihaseid ja pingeid kehas. See on ideaalne viis, kuidas rahulikult õhtule vastu minna ja end hästi tunda.

Mitmed välja toodud jõulukingid leiad Kaup24 ja Hansaposti e-poodidest. Mine heida pilk peale ja leia parimad jõulukingid meestele

Veel lugemist:

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus määras1 sihtasutuse Hiiumaa Sadamad nõukogu liikmeteks Raido  Randmaa, Omar Jõpiselja, Marko Pruuli, Meelis Pielbergi ja Kadri Tikerpuu. Detsembrist alustavas nõukogus on senise...

Uudised

SA Hiiumaa Arenduskeskuse ja MTÜ Hiiumaa Ettevõtjate Liidu toel loodud fondi stipendiumi suurus on 300 eurot kuus kuni stipendiaadi õpingute lõpuni. Kolmapäeval toimunud Hiiumaa...

Uudised

Taterma küla elaniku Janek Küttimi koer Alfa on hammustanud mitut inimest, iga kord, kui ta jälle aiast välja pääseb, on külaelanikud hirmul. Koerte peremees...