Jälgi meid

Uudised

LUIGE BAAR AVATUD | Kõik teed viivad taas Luike

Ideaalsed ruumid leiti Käinas vanas talupoe hoones.
“Lõpuks ometi“, “Ma olen seda päeva unes näinud“, “Mu päev oli korda läinud, kui uudist kuulsin“ – just sellised emotsioonid valdasid Luige Baari avamispeole tulnud inimesi, sest üle poole aasta suletud olnud legendaarne baar avas taas oma uksed.

Varem Käina Kultuurikeskuse hoones asunud baar pani oma uksed eelmisel augustil kinni, sest sinna hakati rajama perearstikeskust. Omanike sõnul jahmatas sulgemisteade paljusid baari fänne. Kohalikke valitses teadmatus ja küsiti “Mis nüüd siis saab?“, “Kuhu ma nüüd lähen“. Baarmen ja ühe omaniku poeg Marken Tisler (22) rääkis, et nõudlus uue baari järele oli väga suur. 

“Iga päev oli telefon punane ja uuriti, millal ometi lahti teeme,“ ütles ta. Lõpuks saabuski see päev, kui baar teatas oma Facebooki lehel, et kolmandal mail on uues kuues Luige avatud.

Veel lugemist:

Uudised

Vallavalitsusel kulub sel aastal õppepreemiateks üle 7000 euro, sest premeeritakse koguni ühtteist kuldmedaliga ja kuut hõbemedaliga gümnaasiumi lõpetanud õpilast.

Teema

Laupäeval Kärdla sadamas esmakordselt peetud vanade masinate väljanäitusele tõid huvilised rohkem kui 60 erinevat sõidukit, millega tihti igapäevaselt sõita ei raatsita. 

Uudised

Kolm kohalikku EKREga seotud volinikku on lahvatanud erakondlikus tülis valinud Helmete poole.

Loodus

Hiiumaa saab laias laastus tõmmata kaheks: valge lääs ja punane ida. Juttu ei tule aga muidugi mitte kommunistidest ega muust säärasest, vaid tolmpeadest.