Jälgi meid

UUDISED

KOER OLI VANA | Politsei alustas koera julma kohtlemise osas menetlust

Politsei alustas menetlust seetõttu, et Eestimaa Loomakaitse liit jagas sotsiaalmeedias fotosid ja videoid surnud koerast, kes väidetavalt oli jäetud hoolitsuseta. Tegu oli Reigi Eiffeli juures lapsi rõõmustanud landseeri tõugu Manfrediga. Loomakaitse liidu postituses kõlasid räiged süüdistused looma omaniku Jaan Alliksoo ja viimasel ajal koera eest hoolitsenud Triinu Piheli aadressil.  

„Manfred suri loomulikku surma ja oli enne seda haige kuskil pool päeva,“ selgitas Jaan Alliksoo õde Aet Alliksoo. „Tõesti, jala peal tal oli mingi kärn – käisime loomakliinikus näitamas seda haava, kuigi teadsime, et Manfred on meil viimaseid päevi ja midagi polnud päästa, sest ta oli juba nii vana. Sel päeval ta jah, püsti enam ei saanud, aga eelmisel päeval oli veel lõbus, käis ringi ja suhtles turistidega.“ Avalikel andmetel on landseeride eluiga üksteist aastat, Manfred elaski täpselt nii vanaks. 

Veel lugemist:

UUDISED

Lauka jaanipidu algas Loode-Hiiumaa külaseltsi lavastatud näidendiga “Mutionu pühadepidu”.

GALERIID

HiiuIngel on esimene Eesti lipu all seilav puulaelaev, kes osaleb maailma suurimal purjeõpperegatil Tall Ships Races. Esmaspäeval anti Kärdlas otsad, et sõita regati alguspaika...

UUDISED

Tõenäoliselt Hiiumaa ilusaim jaanipidu peeti 23. juunil Kalanas. Sume suveõhtu ja hea muusika oli kokku toonud palju noori ja vanu.

ARVAMUS

Mais ilmus Müürilehes pikk ja palju tähelepanu köitnud intervjuu Marju Lauristiniga. Sealt jäi kõlama, et emeriitprofessor oli end leidnud auditooriumist koos tudengitega, kel polnud...