Jälgi meid

UUDISED

Faasion täiendab kaubavalikut

OÜ Faasion sisustab uut 360 ruutmeetrise müügipinnaga kaupluseosa. Kui poeriiulid kohale jõuavad, on osakonna avamine kavas järgmisel nädalal, ütles ettevõtte juhatuse liige Tanel Malk. Koroonaperioodid on muutnud soovitud inventari, materjalide ja kaupade saabumise aegu. Seetõttu on ettevõte pidanud olema paindlik.

Juba praegugi saab uudistada uut kaupluseosa, millega saadi lisaks 360 ruutmeetrit müügipinda. Tanel Malk rääkis, et põhiliselt lähevad uuele pinnale tööriistad, aiatöövahendid, aiamööbel, grillid ja muu hooajakaup. Selle arvelt, mis nüüd senisest müügisaalist pinda vabaneb, saab aga mitmekesistada põhisortimenti, milleks on ehituskaubad.

Kuna uus müügiala tehti õueala arvelt, muudeti ka laopinda. “Ega meil nüüd enam eriti kuskile laieneda oma territooriumil ei olegi, oleme ala üsnagi optimaalselt ära kasutanud,” sõnas Malk. Õues on neil veel plaanis parendada välisvalgustust, mis loodetakse valmis saada enne sügiseste pimedate aegade saabumist.

Seoses kaupluse laienemisega võeti tööle kolm uut töötajat ja kokku on praegu Hiiumaa suuruselt teises kaubandusettevõttes ametis 25 töötajat.

OÜ Faasion müüb ehitusmaterjale, tööriistu ja aiakaupu. 2020. aastal oli ettevõtte müügitulu 6 miljonit eurot, 2021 majandusaasta aruande esitamise tähtaeg veel tuleb. Teatmik.ee andmetel oli Faasioni 2021. aasta maksustatav käive 7,3 miljonit eurot.

KATRIN KIVIVUORI

Veel lugemist: