Jälgi meid

Uudised

UUS VÕIMALUS | Bolt laienes Hiiumaale

Alates neljapäevast sõidab Hiiumaal neli autojuhti, kes pakuvad Bolt sõiduteenust. Seni suuremates linnades tegutsenud Bolt katsetab Hiiumaal, kas ja kuidas oleks võimalik saarel teenust pakkuda. 

Bolt alustas Hiiumaal 6.juunist

Bolti arendusjuht Henri Arras selgitas, et mujal Eestis on Bolt seotud ikkagi linnadega. See tähendab, et kui isegi tellitakse Bolti teenus kuskile maapiirkonda, tuleb ta ikkagi linnast. 

Arras ja firma sõiduteenuse juht Oscar Rõõm näeksid aga Hiiumaal olukorda, kus Bolt teenuse pakkujaid on kõikjal saarel ning seega oleks teenus paindlik. Arras ütles, et ühistransport liigub ikkagi kindlatel kellaaegadel ja alati mitte sinna, kuhu inimesel vaja. 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.