Jälgi meid

UUDISED

Biosfääripäeval ringmajandusest

Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiidlaste Koostöökogu kutsuvad teisipäeval, 19. aprillil järjekordsele Biosfääripäevale. Kell 13 Kassari puhkekeskuses algava seminari teevad Koostöökogu konsultandi Merle Ermi sõnul eriliseks ringmajanduse arutelud ja ettekanded. “Vaagime selle keskkonda säästva mõtte- ja teguviisi võimalusi meie Lääne-Eesti saarte biosfääri programmialal,” selgitas ta.

Ringmajanduse teemadel on kõnelema kutsutud Maaülikooli professor Mait Kriipsalu. Kõnelemas on ka roheettevõtja, materjalijääkide väärindamise platvormi Materjalivoog üks asutaja, koolitaja ning ringmajanduse eeskõneleja Mayri Tiido. “Tema juhib ka töötuba, millega soovime uurida ringmajanduse võimalusi meie biosfäärialal,” lisas Erm.

Veel on kavas Hiiumaa Arenduskeskuse ringmajanduse projekti tutvustus, avalikustatakse Leader strateegia koostamine ning toimub UNESCO ja Biosfääri programmiala tutvustus ja töötuba. “Põhjusi, miks kohale tulla, on palju,” kinnitas Erm.

Kohale on oodatud kõik huvilised, osalemine on tasuta ja päeva saab jälgida ka internetiülekande vahendusel, kuid osavõtuks on vajalik eelregistreerimine. Lisainfot saab küsida arenduskeskusest.

Toimetaja

HARDA ROOSNA

Veel lugemist: