Connect with us

Uudised

Kui sul on tänavakive üle, toeta purjetajaid

Meren Tamm
Jahtklubi Dago kasutab treeningpaatide hoiustamiseks Kärdla sadama nn punast kuuri. Kuuri põrandaks on olnud aastaid kruus, mille peal on paatide ja paadikärude liigutamine üpris tülikas, eriti väikeste trennilaste jaoks.
“Käesoleval kevadel otsustasime koostöös Kärdla sadamaga, et paigaldame põrandale tänavakivi,” rääkis klubi kommodoor Meren Tamm. “Aluskihi jaoks osteti kruusa, mille aitas sisse vedada Andrus Padu. Appi tulid Kaspar Kibuspuu ja OÜ Solar Projekt, kes annetasid klubile tervelt neli alusetäit kasutatud tänavakive. Kahjuks nendest kividest terve põranda katmiseks ei jagunud ja puudu on umbes
50 ruutmeetrit ehk viis-kuus euroalusetäit kive. “Sobivad igasuguse kujuga kivid, seal pole see ilu tõesti nii oluline, vaid pigem praktiline pool,” ütles Tamm Hiiu Lehele.
Siit küsimus – kas sul on seismas kasutatud tänavakive, mida oleksid nõus noorte purjetajate heaks annetama?

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Galerii

Laupäeval tulid lauljad ja linnarahvas kokku tähistamaks tütarlastekoori ja poistekoori sünnipäeva.