Jälgi meid

GALERIID

GALERII | Uutele vallakodanikele jagati hõbelusikaid

9. juulil toimus sel aastal Hiiumaal sündinud laste Lusikapidu Suuremõisa lossi hoovis.

Teisipäeva pärastlõunal peeti Suuremõisa lossihoovis Hiiumaa valla beebide lusikapäeva. Hõbelusikapeole oli kutsutud 68 eelmise aasta teisel poolel ja selle aasta esimesel poolel sündinud väikelast. 

Uusi vallakodanikke tervitas volikogu esimees Anu Pielberg. Iga inimene on tähtis, iga laps on oluline ja maailmas pole ilusamat muusikat kui väikese lapse lalin. Lapse kasvatamine on suur töö, sellega otsustatakse inimese saatus. Soovin teile, kallid vanemad, õed-vennad, vanavanemad, palju energiat ja rõõmsat meelt sellel teekonnal, kus väike inimene kasvab ja vajab hoolt ning armastust, palju magamata öid, kukkumisi ja tõusmisi ja palju rõõmu, ütles Pielberg.

Peo muusikalise poole eest kandis hoolt Emmaste vaba aja keskus, kelle eestvedamisel lisas peole meeleolu duo Raili Sõrmus ja Eliise Marie Rebane. 

Peolisi kostitati võileibade ja magusate muffinitega.

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.