Jälgi meid

Uudised

TUNNUSTUS | Abielupaarist abipolitseinikud jagavad inspiratsiooni

Eesti Abipolitseinike  30. aastapäeva peol Tartus ERMis tunnustas PPA pikaajalise tegevuse eest Hiiumaa abipolitseinikke Aadi Kaasikut 25-aasta teenistusristiga ja Anne Kaasikut 15-aasta teenistusristiga. Abipolitseinike Kogu tunnustas Anne ja Aadi Kaasikut II klassi teeneteristidega. 

Anne ja Aadi Kaasik said tunnustuse. | Helja Kaptein

Tunnustamisel märgiti,  et Aadi ja Anne Kaasik on kaks erakordset inimest, kelle pühendumus ja panus Eesti Abipolitseinike Kogusse on ka teistele inspiratsiooniks. Nende tegude ulatus on teinud neist ilmasambad Hiiumaa kogukonnale.

Tublid abipolitseinikud

 „Aadi ja Anne on ühed igati vahvad abipolitseinikud Kärdla politseijaoskonnas,“ sõnab Kärdla politseijaoskonna juht Moonika Raudsepp. Ta lisab, et nad on tubli abielupaar, kes üksteist toetavad ja koos panustatakse ka Hiiumaa turvalisusesse. Kuigi igapäevatöö võtab neil omajagu aega, Anne töötab hambaarsti assistendina ja Aadi ehitajana, jätkub neil vabatahtlikku panust lisaks abipolitseinikena veel ka Kaitseliidu ridades isamaad teenida. 

„Tihti on tunne, et nad justkui töötaksidki politseinikena, niivõrd omad on nad jaoskonna inimestele ja ka saare elanikele, kas murede kurtmisel või jaoskonna koosviibimistel,“ ütleb Raudsepp. „Nad on meie raudvara!“

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.