Jälgi meid

Uudised

8. JUUNI ON SAUNAPÄEV | Hiidlased saavad saunapäeval maailmarekordit püstitada

Rahvusvahelisel saunapäeval korraldab Maaturismi Ühing Guinessi rekordi püstitamise katse, millesse saavad oma panuse anda ka hiidlased, kel laupäeval niigi alati saunapäev. 

 “8. juunil kütame saunad kuumaks ja teeme üheskoos soomlastega saunatamise maailmarekordi!“ kutsub Maaturismi Ühingu nõukogu esimees  Ly Johansen kõiki hiidlasi osalema rekordi püstitamisel. Tegemist on ametliku Guinnessi maailmarekordiga: Enim fotosid saunas viibivatest inimestest Facebookis ühe tunni jooksul. Selles osalemiseks on vajalik: teha foto 8. juunil saunatamisest, kus keha on keha kaetud rätiku või ujumisriietega, postitada see foto Facebook avatud gruppi Worldsaunarecord ajavahemikus kell 19.00 kuni 20.00. Oluline, et iga saunataja paneks foto enda konto alt – loetakse ülesse laetud fotosid, kuid iga konto alt saab lisada ühe pildi. 

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.