Jälgi meid

SUVI

UITAJA | Rattaga Tahkunat avastamas

Heltermaalt Ristna kaudu Sarve poole või vastupidi kulgevat matkarada pole Hiiumaal vaja kellelegi tutvustada. Kuigi RMK ise ütleb, et seda rada on mõistlik käia jalgsi, siis vähemalt Tahkuna kandis on osad rajad ka maastikurattale üsna hästi läbitavad. 

Tegelikult ei pea Tahkunas rattaga sõitmiseks kaugeltki mitte märgistatud radadest kinni hoidma, sest sealsetes metsades on risti-rästi radu, mis võivad pea üsna sassi ajada ja kui GPS seadet kaasas pole, võid ennast avastada ühel hetkel näiteks lõhkamisplatsi veeres või hoopis kesk mustikavarsi või kanarbikuvälju, kust läbi viib ainult kitsas rada. 

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!