Jälgi meid

ARVAMUS

SELLE SUVE RETSEPT| Alistun molutamise kutsele

Jaanik on peetud ja pööriöö on möödanik. Padja alla korjatud õied nägemaks tulevast on minetanud oma esialgse värskuse, õnnelikumad leidsid ehk nii jaaniussikesed kui sõnajalaõied, kiigeplatsil lustimisest on jäänud vaid ilusad mälestused ja lillekroonid ootavad nagis järgmist aastat. 

Jäänud on aga see tunne. Tead küll. Ühelt poolt – nüüd alles läheb lõbusaks – suvi sai ametlikult ju hoo sisse. Teisalt venivad ööd järjest pimedamaks ja pikemaks, viies meid kukesammul sügisesse. Samaaegselt on peas mängimas soundtrack´iks Jaak Joala Suvi ning Naer Virmalised esituses. 

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.