Jälgi meid

UUDISED

Särjepüük annab igal aastal aimu kevade tulekust

Foto: Harda Roosna. Ehkki ilm on jahe, said Arno ja Jaan nädalavahetusel esimese särjesaagi kätte.
Samal ajal, kui särjed esimeste soojakraadidega Kõrgessaare Armijõkke kudema lähevad, täitub teeserv õngemeeste autode riviga.

Laupäeval seisab teeservas küll vaid kuus autot, kuid ilm on jahedavõitu. Reegel on see, et mida soojemaks läheb, seda rohkem sõidukeid peatub.
Öine torm on tuule käes murdunud kuusega sulgenud Köönaaugu juurde viiva teeotsa. Kalamehed on aga sellel juba ladva maha võtnud ja tee kalavetele on taas vaba. Minek on natuke mudane, sest uue kergtee ehitus on veel pooleli ja tulevase kalameeste parkla asukohas laiutab alles suur tiik.

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.