Jälgi meid

PERSOON

PERSOON | Bassihäälne spordireporter Erik Lillo: tasub võtta mõõtu eeskujudelt

29. juunil ehk pisut vähem kui kuu aega enne Pariisi olümpiamängude algust tähistas teenekas spordiajakirjanik Erik Lillo oma 80. sünnipäeva. Häälega Eesti sportlasi olümpiamängudelt ja suurvõistlustelt koju toonud raadioreporter on enda sõnul spordielust küll eemaldunud, kuid hoiab sel ikka silma peal ning räägib kirglikult võistlustest ja nende kajastamisest.

Kauaaegse spordireporteri Erik Lillo ajaarvamine käib olümpiamängude järgi. | Kati Vooglaid-Kukk

„Omadele kaasa elamine ja selle kommenteerimine – see on pagana vägev värk olnud,“ ütleb kõmiseva bassihäälega spordikommentaator Erik Lillo. See jõuline hääl on paljudel kindlasti kõrvus, sest on naelutanud tundideks kuulama raadiost võistluse ülekannet. 

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.