Jälgi meid

SPORT

PALJU RÕÕMSAID INIMESI | Luguse jaaniturniir tõi kohale rekordarvu vollesõpru

Foto: Kaja Hiis-Rinne. Võrkpalliga sportlik jaanipäev Lugusel.
Tänavu jaanilaupäeval toimus Luguse Jaaniturniir võrkpallis 11ndat korda ning Luguse muruväljakule kogunes mängijaid nii Hiiumaalt kui ka kaugemalt. Kõige kaugemad osalised olid kohale tulnud lausa Lätist. 

Üheteistkümnes turniir tõi kokku 12 võistkonda, mis on ka rekord. Mängijate seas oli nii harrastajaid kui ka tipptasemel võrkpallureid. Mängitakse kahel väljakul, kuid korraldajad Kersti ja Kaius Põtter loodavad, et varsti õnnestub rajada ka kolmas plats, sest osavõtjaid tuleb iga aastaga juurde. „Luguse Jaaniturniiri eesmärgiks on propageerida võrkpallimangu ja hea meel on tõdeda, et algatus on vilja kandmas,” sõnas Kersti.

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.