Jälgi meid

GALERIID

GALERII | Eesti parimad merepäästjad: “Meie taha ei jää midagi!”

Orjaku sadamas neljapäeval pärjatud Eesti parima vabatahtliku merepäästeüksus alustas rohkem kui kümme aastat tagasi vaid entusiastlike inimeste toel.

Hiiumaa merepäästjad said kätte tunnustuse | Raul Vinni

Juba kümme aastat tunnustab siseministeerium tublisid merepäästjaid. Asekantsler Tuuli Räime sõnul ei olnud sel aastal valiku tegemine eriti keeruline. Hiiumaa Vabatahtlik Merepääste Selts paistab tema sõnul silma kohusetundlikusega ja hiidlaste aadressil on olnud kuulda vaid kiidusõnu. Räim ütles, et oma koostööpartnerit kiitis ka kohalik politsei. “See töö mida te teete saare, on suurepärane,” märkis ta.

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!