Jälgi meid

UUDISED

Novembris purunes järjekordne reisijate­rekord, seekord Rohuküla-Heltermaa liinil

Parvlaevaliiklus talvel.

Novembrikuu oli taaskord rekordiline, sel korral purunes novembrikuine reisijate rekord Rohuküla-Heltermaa liinil, kui viisime Hiiumaale ja tagasi 35 795 reisijat.
TS Laevade juhatuse esimehe Indrek Randveeri sõnul jagub reisijaid mõlemale liinile ja suursaarte vahel on käimist, võrdluses eelmise aasta sama ajaga, nii Saaremaale kui Hiiumaale rohkem. Küll aga on vähenenud sõidukite arv.
Virtsu-Kuivastu liinil teenindasime 162022. aasta novembris 92 915 reisijat ja viisime üle mere 50 739 sõidukit.
Rohuküla-Heltermaa liinil 35 795 reisijat ja 19 752 sõidukit. 2021. aasta novembris oli reisijate arv Hiiumaa liinil 35 702.
„Me anname endast alati parima, et püsida täpses graafikus ning novembris väljusid 99,7% reisidest õigeaegselt ja kui esines üksikuid hilinemisi, siis vaid 1–4 minutit. See tähendab, et oleme oma laadimiste planeerimisel suutnud hoida stabiilset ja head joont,“ tõdeb Randveer.
„Ka reiside arv oli võrdluses eelmise aastaga 3% võrra suurem – 1523 reisi ning ära ei jäänud ükski reis,“ lisab ta.
Detsembrikuu tuleb kindlasti pühadega seonduvalt tihedam ja oleme reisijatele loonud oma parvlaevadel mõnusa jõulu­hõngulise olemise. Eripakkumistega ootavad nii pardarestoran kui pardapood ning koostöös Omniva ning R-kioskiga on detsembrikuus võimalik head soovid laia maailma saata Omniva pop-up postkastide kaudu otse Tiiu, Leigri, Tõllu ja Pireti pardalt.

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.