Jälgi meid

UUDISED

NÄITUS | Nelja Nurga Galeriis näitus “Horisont“

Kärdlas Nelja Nurga Galeriis avas oma maastikumaalide näituse kunstnik Santa Zukker, kelle sõnul meeldib talle idee, et Hiiumaal, mis on ühtlasi üks huvitavama looduse ja valgusega paik Eestis, on nüüd tema  maastikumaalid esitletud.  

Näitusel on väljas seitse taiest, mis tõepoolest on mõneti meie loodusele sekundeerivad. Just horisontaalsus, mis Hiiumaa maastikele omane, on maalides välja toodud, olgu siis tegemist kõrbe või kaktustest pikitud külavaheteega. Isegi lumised mäed on kuidagi sordiini all madalaks maalitud justkui talvised Luidja luited. 

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!