Jälgi meid

UUDISED

LAISMA TAMM 160 | Kassari üllatused

Rahvasuu ütleb, et päev on korda läinud, kui saad teada või õpid midagi uut. Laupäeval tähistati Kassari haridusseltsi eestvedamisel Laisma tammi ehitamise 160. aastapäeva. Laisma tamm – olin nagu kuulnud ja polnud ka. Kõigi nende aastakümnete jooksul, mil olen autonina Vaemla poolt Kassarisse keeranud, pole mul kordagi mõttesse tulnud, et seda väikest silda ületades võiks vasakul kadakate taga olla vana tammikoht või mõni teejupp. Koht, mis ühendab Kassarit Hiiumaaga. 

Seal, vasakul, silla juurest alla rajale keerates on mõnikümmend meetrit edasi kivi, millel aastaarvud 1864 ja 1869. Ja seal lähedal üks mõnus amfiteatri moodi peaaegu et piknikukoht. 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!