Connect with us

Uudised

Kutse kontserdile: Sooja südamega sooja kirikusse

Kärdla kiriku renoveerimistööd on jõudnud sellesse järku, et sel aastal õnnestub esmakordselt juba soojas kirikus pidada jõulujumala­teenistus ja korraldada laupäeval, 14. detsembril jõulukontsert.
Samuti püsib lootus, et kogu kiriku renoveerimisprotsess õnnestub lõpetada üheetapilisena, lõpptähtajaga juuni 2020.
Selle eesmärgi täitmiseks on aga tarvis leida veel rahalisi vahendeid u 200 000 euro ulatuses. Teadmiseks, et kiriku renoveerimise kogu­maksumus on 1 miljon 50 000 eurot.
Siinkohal pöördun veelkord kõigi hiidlaste, Hiiumaa sõprade ja kolleegide, ettevõtjate poole: toetada tööde lõppjärgus oleva Kärdla kiriku renoveerimist.
Lisaks senistele toetustele on nüüdseks laekunud toetusraha Selveri poolt korraldatud heategevuskorjandusest Hiiumaa ja Rannarootsi Selverites, kus annetati kokku 3300 eurot ning Selveri enda toetus 10 000 eurot.
Kutsun kõiki hiidlasi ja Hiiumaa sõpru jõulukontserdile Kärdla kirikusse laupäeval, 14. detsembril algusega kell 17. Kontsert on tasuta, kohapeal on võimalus teha annetusi.
Kontserdil esinevad sopran Kristel Pärtna, tenor Oliver Kuusik ning Kärdla Põhikooli mudilaskoor dirigent Raili Kaibaldi juhatusel. Klaveril Piret Aidulo.
Annetusi saab teha ka KÄRDLA KIRIKU SA kontole EE772200221067568380 (Swedbank).
Enn Kunila
Kärdla Kiriku SA nõukogu esimees ja Hiiumaa Sõprade seltsi juhataja

Veel lugemist:

Uudised

Täna külastas Hiiumaad NASA astronaut Nicole Aunapu Mann, kelle esivanemad pärit Käina lähedalt Villemi külast. Reis kosmosesse pani teda end koduplaneedil veelgi kodusemalt tundma....

Uudised

Hankes ette nähtud nõuete täitmata jätmise tõttu pidi Hiiumaa vald loobuma 154 000 eurost, mis mõeldud tänavavalgustuse uuendamiseks. Tagasinõude põhjustas asjaolu, et Hiiumaa vallavalitsus...

Teema

Hiiumaa mesinike seltsis vahetus sel suvel juhatus ning eestvedamise võtsid endi õlule kolm naist, kes tahavad esimese asjana välja selgitada, palju saarel üldse mesinikke...

Arvamus

Dr Helve Kansi vastukaja artiklile “Perearstide erimeelsused varjutavad Hiiumaa tervisekeskuse tulevikku.” (Hiiu Leht, 26.09.2023) On kahetsusväärne, et ajalehe artiklis räägitakse tülist minu ja dr...