Jälgi meid

KUIDAS MA SIIA SATTUSIN?

Kui Jumal on olemas, siis juhuseid pole

Foto: Raul Vinni. Kristjan Simson oleks võinud enda sõnul minna ka Vändrasse, kuid Hiiumaa tundus õigem valik. Nüüd on ta selles kindel.
Kirikuõpetaja Kristjan Simsonil oli võimalik valida teenimiseks kas Vändra kogudus või viis kogudust Hiiumaal. Otsustas viimase kasuks ning on täna kindel, et see oli õige valik. 

Kristjan Simson istub Kärdla kirikus pingile ja mõtiskleb, et tema Hiiumaale sattumine oli mõnes mõttes juhus. Aga siis kohe täiendab ennast: “Nagu Saaremaa tänaseks tegevuse lõpetanud nunnakloostri ülem ikka ütles, et kui Jumal on olemas, siis  juhuseid pole.”

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.