Jälgi meid

ARVAMUS

Kõik, kõik on uus septembrikuus?

Foto: Kaja Hiis-Rinne. Tiiu Heldema.
„Kõik, kõik on uus septembrikuus,“ kirjutas kunagi Olivia Saar. Muidugi on ütlemata palju uut esimese klassi juntsule, aga õpetajale, kes üle poole elust klassi ette läinud, on selles kuus siiski palju tuttavat ja olnut. Õppimist ja valikute tegemist pakub aga iga uus aasta olenemata vanusest ja sellest, kas ollakse näoga klassi või tahvli poole.

TIIU HELDEMA
Hiiumaa Gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.