Jälgi meid

UUDISED

Klaverikonkurss oli Hiiumaa õpilastele edukas

Ly Meldor.
Kaks päeva täis Tobiase, Bachi ja teiste seas ka hiidlase Marianna Liigi muusikat tõid Kärdla muusikakooli õpilasele Eesti tippude seas kolmanda koha.

Helga Kaibald, kes 8–10aastaste laste seas auväärse kolmanda koha pälvis, õpib Kärdla muusikakoolis Olesja Voronjuki käe all. Eripreemiad kava hea esitamise eest said 8–10aastaste vanuserühmas Elisabeth Vannas Käina huvikoolist, 11–13aastaste vanuserühmas Heti Kaibald Kärdlast ja 14–16 aastaste vanuserühmas Anni Hiiemets Käinast. „See on väga kõrgetasemeline võistlus ning osalemine ise on märk õpilase heast tasemest,“ ütleb Ly Meldorf, Tobiase Seltsi ja klaveriõpilaste konkursi üks eestvedaja.

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!