Jälgi meid

UUDISED

Kärdla lennugraafik läheb ülevaatamisele

Foto: Piret Eesmaa. Hankes on tingimuseks seatud, et Kärdla liinil saab teenust pakkuda vähemalt 30 reisijakohaga lennukiga.
Kuu aega tagasi Tallinn-Kärdla vahel vedajaks saanud Diamond Sky tõi liinile küll suurema lennuki, kuid korduv reiside hilinemine või tühistamine paneb reisijaid nördima.

Diamond Sky lennuk on kuu aja jooksul nii mõnigi kord pidanud reisijad viima sihtkohta bussiga või tegema lende suure hilinemisega. Ettevõtte tegevjuht Madis Vanaselja kinnitas, et lendude ärajäämine on eranditult põhjustatud Kärdla lennuväljal valitsevatest ilmastikutingimustest või lennuraja hõõrdetegurist. 

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.