Jälgi meid

JUHTKIRI

JUHTKIRI | Olümpiat oodates

Tänavune suvi on eriti sportlik. Nii harrastajatele merel ja maal kui ka tugitoolisportlastele, kes praegu jalgpalli Euroopa meistrivõistluste pärast ekraanide ette naelutatud on. See, ja eelnenud kergejõustiku, ujumise ja vehklemise EMid, mis tõid kolm kulda 8 päeva jooksul, on aga alles soojendus kolme nädala pärast algavale Pariisi suveolümpiale, kuhu jõuab seegi kord hiidlase jalg.

Pean tunnistama, et ma ise suurem asi tugitoolispordi entusiast ei ole ja tippsporti aastakümneid ümbritsenud skandaalid, olgu see doping või korruptsioon, selle vastu ka püsivat ja suurt vaimustust ei tekita. Aga kui endal on mõne tippsportlasega isiklik side, siis elan kirglikult kaasa.

1 Comment

1 Comments

  1. Indrek

    04.07.2024 at 12:03

    Hiiumaa – Spordimaa!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!