Jälgi meid

UUDISED

Hiiumaa kino lugu leidis tee kinoühingu logosse

Reedel esitles Hiiumaa Kinoühingu looja ja eestvedaja Arno Kuusk oma ettevõtmise uut nägu, millesse on põimitud killukesi nii saare kino minevikust kui olevikust.

Uue kujunduse kandev idee on, et Hiiumaa kino on kino, mis ei püsi paigal, viidates sellele, kuidas Arno käib kinotehnikaga mööda rahvamajasid ja külakeskusi filme näitamas – idee, mis sündis soovist, et head filmid jõuaksid võimalikult paljude inimesteni. Uue logo autor, Velveti disainibüroo loomiguline juht Piia Tammela ütles, et just liikumist väljendavad sinakates, hallides ja lillades toonides ümaranurgalised ristkülikud mis pildil Hiiumaa kujutise moodustavad.

Veel lugemist:

GALERIID

Nädalalvahetusel peetaval Avataud Talude päevadel võõrustab Hiiumaal huvilisi mitu majapidamist. 

GALERIID

Hiiu Folgi pidulikule lipuheiskamisele reedel järgnes kontsert, kus astusid lavale Eesti Keeled koos Mari Jürjensi  ja Vaiko Eplikuga. 19. korda toimuv pärimusmuusika festival kestab...

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.