Connect with us

Uudised

Emmaste elanikud uuenenud kauplusega rahul

Aive Kokla
Kolmapäeval avati pidulikult kiirremondi läbinud Emmaste kauplus.
Kuna pood oli mõned päevad olnud suletud, oli uue ilme saanud poe ukse taha kogunenud mitukümmend klienti, kes põnevusega ootasid kaupluseruumidesse pääsemist.
Uudishimu oli igati põhjendatud, sest varasemad kolm päeva oli nii kogu kaupluse kollektiiv kui mitmed abilised Coop Hiiumaa kontorist töötanud varahommikust hilisõhtuni, et teha pisemaid remonditöid, paigaldada uhiuued energiasäästlikud külmikud ning tõsta ümber peaaegu kogu kaupluse sisustus ja kaubad.
Hiiumaa tarbijate ühistu juhataja Kaja Antons andis klientidele ülevaate tehtud muudatustest ning tänas muutused ellu viinud meeskonda. Tänusõnu ütlesid kaupluse naiskonnale ja ühistu juhtidele nii ühistu volinikud, osavalla esindajad kui ka kliendid. Peale tervitussõnu sai iga klient tükikese Hiiumaa Köök ja Pagar kondiitrite valmistatud tordist.
Kolmapäeval Emmaste poodi külastanud Ronni sõnul on uuenenud kauplus ilus ja ruumi tundub ka rohkem. “Midagi negatiivset küll öelda ei oska, pigem olen õnnelik, et Emmastes ikka pood alles,” tõdes ta.
Samuti poe avamisel viibinud Maive kinnitas, et ka talle tundub uus pood avaram. “Ka kaubavalik on laienenud,” oli ta rahul.
Emmaste kaupluse ümber­korraldustöödesse ja avamissündmusele aitasid kaasa Emmaste kaupluse töötajad, Coop Hiiumaa kontori töötajad, Kaja Irval Coop Eesti keskühistust ning hulk ettevõtjaid.
Hiiumaa tarbijate ühistul on 8 kauplust üle kogu saare, mille uuendamisega järjest tegeletakse. Möödunud aasta märtsis avati põhjaliku uuenduse läbinud Hiiumaa Kaubamaja, mullu mais Sarve kaubamaja Suure­mõisas. Värskenduskuuri läbinud Emmaste pood pole ainus Coop Hiiumaa kauplus, mis lähiajal uue värskema ilme saab, ka Kõrgessaare kaupluses on käimas uuendustööd.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...