Jälgi meid

AHTO ILMAJUTUD

AHTO ILMAJUTUD | Meri hoiab Hiiumaa ööd soojana 

Käes on mõnepäevane kuivem periood, kuid ööd on pikad ja õhumass ei ole ka ülemäära soe, vähemasti nädala algusepoole mitte. Sisemaal on ööd jahedad, kuid Hiiumaal on merest teatav eelis, kuna merevesi on veel valdavalt üle 15°C ja see annab tubli panuse soojadele öödele.

Täna (26.09.) jääme Venemaa läänepiiril laiuva kõrgrõhkkonna serva. Ilm on sajuta, kuid kohati pilvine  ja seda nii öösel kui päeval. Tuul puhub läänest-edelast ja on üsna nõrk.  Soojakraade on päeval 15…18°C.

Veel lugemist:

GALERIID

Nädalalvahetusel peetaval Avataud Talude päevadel võõrustab Hiiumaal huvilisi mitu majapidamist. 

GALERIID

Hiiu Folgi pidulikule lipuheiskamisele reedel järgnes kontsert, kus astusid lavale Eesti Keeled koos Mari Jürjensi  ja Vaiko Eplikuga. 19. korda toimuv pärimusmuusika festival kestab...

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.