Connect with us

Uudised

Rivitants, tants iseendale!

Juba üheksandat sügist koguneb väike seltskond naisi tantsusaali, et pimedatel sügis ja talveõhtutel koos line-tantsu, eesti keeli rivitantsu tantsida.
See on tants iseendale, mis ei vaja eelnevat tantsuoskust ja partnerit ning sobib eri eas naistele ja meestele. Trennisaalis seatakse samme ritta väga erinevate muusikastiilide järgi, nii on ka iga uus tants huvitav ja kaasakiskuv.
Käime koos selleks, et endal oleks tore ja hea olla. Meie eesmärgiks ei ole ennast lavalaudadel näidata, vaid pigem ikka hea enesetunde ja meeleolu saavutamine.
Viiendat aastat on Tiina Tantsustuudios kaks linetantsu rühma, kus ühes tantsivad need, kes pea algusest saati jalga keerutamas käinud on. Teine rühm on aga nendele, kes rivitantsu alles natuke või üldse mitte tantsinud.
Line-tantsu naistest on välja kasvanud ka naisvõimlemisrühm “Liine”, kes ennast taas jälle rivvi ajab, kui tulemas on suur tantsupidu Tallinnas. Tantsumurul on võimeldud juba kolmel korral ja iga kord on sellest jäänud kustumatu mälestus.
Kel asja vastu huvi, olete kõik rõõmsasti oodatud ja teretulnud! Seltsis on ikka segasem!
Trennid toimuvad teisipäeviti kell 19–20.
30. septembril tantsime veel Kärdla kultuurikeskuse suures saalis, aga alates oktoobrist Kärdla ühisgümnaasiumi väikeses saalis, mis on suure võimla kõrval kuhu sisse pääseb ka hoovi poolt.
Tiina Kaev
tantsuõpetaja

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Näib, et talvel enam pikka pidu pole ja suurt pakast enam ei tule. Välistada ei saa aga lühiajalisi ja teravaid külmalaineid. Eesolev nädal tuleb...

Uudised

Pressinõukogu arutas Kärdla osavalla vanema Aivar Viidiku kaebust Hiiu Lehes 29. detsembril 2023 ilmunud artikli „Arvo Haasma paneb Kärdla muusikakooli juhtimise maha“ peale ja...

Arvamus

Mäletan jutuajamist naabrinaisega eelmise aasta suve lõpus. Tere-tere, kuidas läheb, ei tea, mis see ilm ka toob.  „Ei, niisugust kuiva juunikuud ei mäleta, et...

Taskuhääling

Saatekülalise Eiki Nestoriga tuleb muuhulgas jutuks Kõpu radar, osavallad, pasunapuhumine, Riigikogu peokutse, ühistransport ning see miks ta 30 aastat kodust ära oli.