Connect with us

Uudised

Rivitants, tants iseendale!

Juba üheksandat sügist koguneb väike seltskond naisi tantsusaali, et pimedatel sügis ja talveõhtutel koos line-tantsu, eesti keeli rivitantsu tantsida.
See on tants iseendale, mis ei vaja eelnevat tantsuoskust ja partnerit ning sobib eri eas naistele ja meestele. Trennisaalis seatakse samme ritta väga erinevate muusikastiilide järgi, nii on ka iga uus tants huvitav ja kaasakiskuv.
Käime koos selleks, et endal oleks tore ja hea olla. Meie eesmärgiks ei ole ennast lavalaudadel näidata, vaid pigem ikka hea enesetunde ja meeleolu saavutamine.
Viiendat aastat on Tiina Tantsustuudios kaks linetantsu rühma, kus ühes tantsivad need, kes pea algusest saati jalga keerutamas käinud on. Teine rühm on aga nendele, kes rivitantsu alles natuke või üldse mitte tantsinud.
Line-tantsu naistest on välja kasvanud ka naisvõimlemisrühm “Liine”, kes ennast taas jälle rivvi ajab, kui tulemas on suur tantsupidu Tallinnas. Tantsumurul on võimeldud juba kolmel korral ja iga kord on sellest jäänud kustumatu mälestus.
Kel asja vastu huvi, olete kõik rõõmsasti oodatud ja teretulnud! Seltsis on ikka segasem!
Trennid toimuvad teisipäeviti kell 19–20.
30. septembril tantsime veel Kärdla kultuurikeskuse suures saalis, aga alates oktoobrist Kärdla ühisgümnaasiumi väikeses saalis, mis on suure võimla kõrval kuhu sisse pääseb ka hoovi poolt.
Tiina Kaev
tantsuõpetaja

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...